Hakkımızda

Viscomop AR-GEÜRETİMPAZARLAMAKALİTE Konularında yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir.

Viscomop 23 Yıllık deneyimi, genç ve dinamik kadrosu ile Ar-Ge ve inovasyona verdiği önem sayesinde yenilikçi bir firma olma unvanına sahip olmuştur. Özellikle mop grubunda ürün gamına her gün bir yenisini ekleyerek takip eden değil, takip edilen bir firma olma hedefine hızla koşmaktadır. Viscomop ’u diğer rakiplerinde ayıran en büyük özelliği ise müşteri talepleri doğrultusunda her bir müşterisi için özel ürün üretebilecek esnek yapıya sahip olması ve sürdürülebilir kalite önem vermesidir.

Değerlerimiz;
Ürün ve hizmetlerimiz yaptığımız yoğun araştırmaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir.

Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışması” gerçekleştirmek prensibimizdir. Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.


Kaliteli Ürün

Viscomop olarak ürettiğimiz her ürünün kalitesinden öncelikle firma olarak biz emin olmak zorundayız. Tüm ürünlerimiz teslimden önce kalite kontrolünden geçerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ürün Çeşitliliği

Ürün yelpazemizde her amaca en uygun ürün çeşitlerini üretmekteyiz. AR-GE ve ürün kalitesi için Viscomop olarak sürekli yatırım yapmaktayız.

Ürün Geliştirme

Ürettiğimiz ürünlerin dışında müşteri odaklı farklı ürünler de ürete bilmekteyiz.  Müşteri isteği doğrultusunda konusunda uzman ekibimiz istenen boy ve abatta ürün çeşitliliği sunmaktadır.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
+
Ürün Çeşidi
0
+
İhracat Ülke
tr_TRTurkish